Znajdujesz się: Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Podziękowania Drukuj Email

W imieniu mieszkańców Dobrzenia Małego i swoim własnym pragnę złożyć serdeczne podziękowania strażakom oraz wszystkim tym którzy pomagali za ich ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie w walce z tegoroczną powodzią a także za pomoc w usuwaniu jej skutków.

Z wyrazami wdzięczności

Jan Kołodziej


W imieniu mieszkańców Dobrzenia Małego składam wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania za pomoc okazaną w tak trudnym okresie, jakim była powódź na terenie naszej wsi.

W jej wyniku  mieszkańcy  ponieśli duże straty. I chociaż skutki powodzi odczuwane będą jeszcze przez wiele miesięcy, okazana pomoc pozwoliła przetrwać ludziom po tych tragicznych przeżyciach, z poczuciem ludzkiej solidarności w nieszczęściu.

Włączenie się w akcję pomocy naszym powodzianom, to dowód wielkiej wrażliwości na ludzkie nieszczęście.

Dziękuję Caritas Diecezji Opolskiej, Caritas Archidiecezji Poznańskiej, księdzu Bartoszewskiemu i  parafianom parafii Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej  w Kościanie (zdjęcie), grupie mieszkańców Międzyrzecza (zdjęcie) którzy z własnej inicjatywy za zebrane pieniądze zakupili żywność i środki chemiczne tak potrzebne naszym powodzianom.

W  imieniu obdarowanych jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Jan Kołodziej

Powodź


 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 82 - 82 z 82
 
Admin Konrad K.